Kilo Kaybı Uyku İle Yardımcı Olur

zay?flama kilo kayb? beslenme

Kilo kaybı bazı durumlar için yararlıdır. Diyabet, hipertansiyon, nefes darlığı, eklem sorunları ve yükseltilmiş kolesterol gerçek bir avantaj. Bilim adamları Parkinson hastalığı başladı beyinde bağırsak ekte değil ama—belki de yeni bir ipucu bulduk. Pembe Mike Adams, Haber Ranger , görmek de bu konuda bir makale çalıştırmak ve uygunsuz beslenme tavsiyeleri için Tedavi için Susan G. Komen, küçük düşürücü. Bu çalışmada belgelenen kilo kaybı miktarı çok az olsa da, küçük bir azalma bile Tip 2 diyabet ve yüksek tansiyon gibi hastalıkları başta azaltarak büyük kamu sağlık yararları olabilir. Eğer imkansız sonra diyet bekliyor gitmesine izin verirsen sana göre değil. Bu durumda, imkansız anlık Haz. Bir diyet gitmek ve yayla bir kaç kilo. Eyvah, işe yaramıyor. Kendime de doldurma eski tarz benim geri dönmem. Diyet eğer o sensen. Cidden, hiçbir diyet işe yarayacak.

İyi iş! Kendiniz için bir şeyler yapmak iyi geliyor ve (ister kilo kaybı veya başka) sağlıklı olmak çok önemlidir. İnancın ötesinde etli olan insanlar için, mide ve küçük sindirim sistemi parçaları kaçınmak için cerrahi vesileyle korudu ve kritik kilo kaybı sağlayan başlıca zorlayıcı bir yöntem olabilir.

Eğer başka biri sizin için işe yarayabilir, ancak tüm fiziksel sonuçlar elde, vücut ne istediğini söyle. Eğer 20 lbs veya 100lbs kaybetmek, böylece gerçekten ne istediğinizi seçin emin olmak istedim onlar için önemli değil. Düzenli olarak Prozac alırken gastrointestinal yan etkiler ve kilo doğru izleme sağlamak için doktorunuza başvurun. Eğer kilo devam ederse, doktorunuz eğer ilaç alarak durdurmak ya da dozunu değiştirmek gerekir.

Sevgi ve bakım için bir güvensizlik, bir ihtiyacı olup olmadığını, yoksulluk hepimiz anlaşma ile yaşam, hedeflere ulaşmak için bir yetersizlik ve diğer stresleri bir duygu, bazı insanlar için bu şekilde duygusal sorunları gösteren omuzlarında taşıyacaklar. Kontrol altında kilo tutmak daha iyi hale getirebilirsiniz doğru olmakla birlikte, sağlık ve yaşam beklentisi için daha önemli ve ciddi tıbbi durumlar risk faktörüdür, şişmanlık. Doğal olarak kilo vermek için nasıl bir kaç ipucu size takdim ediyoruz! Çoğu kişi sadece hiç kilo kaybı başarı şansı sağlayan fakir bir diyet planı aşağıdaki suçlu olarak kilo kaybetmek zordur. Sağlıklı diyet ve insan vücudu yemek için tasarlanmış gıdalar hakkında bilgi edinin.

( 2) obezite riskini azaltmak için gösterilen iyi gut bakteri için yakıt sağlar. Eğer metabolizma yavaşlar, daha az kalori yakarsınız, dinlenirken bile. Eğer gıda aynı miktarda yemek yemeye devam ederseniz kilo almaya başlayacaktır. Amerikan Tiroid Derneği göre, daha ağır hipotiroidi, fazla kilo. 5 ila 10 lbs ancak, her zaman yağ elde değil; ATA diyor. aşırı tuz ve su birikimi elde hasta hipotiroid tutmak. Bir kez hipotiroidi L alarak biraz ağırlık-ama en fazla yüzde 10 mevcut vücut ağırlığı kaybetmek bekleyebilirsiniz tiroksin kontrol edilir. Kilo vermek için hızlı bir düzeltme var. Sadece kanepede oturup taşıyorsun ağırlığı bırak. Ömür boyu yetiştirilmesi geçirdin davranışlarını değiştirmek için çaba gerektirir. Ancak, sağlıklı bir kilo kaybı diyet planları araçlar ve yaşam boyu bir alışkanlık şekil olarak yapıyorlar.

Peki bu mantık, kilo kaybı için aynıdır , eğer kilo vermek kişisel motivasyona sahip, ancak kişisel tatmin çok zor tüm süreç boyunca gitmek ve sonuna ulaşmak motivasyon bulmak için bulacaksınız. Bütün arkadaşlarım kilo vardı, ruh hali çok daha enerjik ve artık şikayet hissettim. Başarı onların ilgisini bana bıraktı. Bu beslenme de benim için bir iş planı olabilir mi? Araştırmaya karar verdim.

Aktif ne kadar ilk tahmin edilerek plan özelleştirin. Örneğin, nadiren egzersiz ve oturma zamanının çoğunu bir iş, aktivite düzeyi inaktif olarak kabul edilir. Orta haftada iki veya üç kez egzersiz biraz aktif olduğu anlamına gelir; orta şiddetli aktivite çoğu gün 30 dakika çok aktif her gün şiddetle egzersiz anlamına gelir iken aktif olarak kabul edilir.